Görünüm:
Göster:
Sırala:

 

ANTRE AVİZE MODELLERİ

Avizeler, evlerimizin şık bir görünüme sahip olması açısından oldukça önemli bir konudur. Tabi bu önemli konu için, avize alımlarında dikkat etmemiz gereken bir takım hususlar yer almaktadır. Konu başlığımızdan da anlayacağınız gibi, antre avize modeli almak istiyorsanız, diğer odalarınıza almış olduğunuz avizeler ile bir olmamasına özen göstermeniz gereklidir. Avizeler, günlük yaşantımızda aydınlatma işlevlerinin yanı sıra, yaşam alanlarımızı daha gösterişli bir hale getirmeye yarayan önemli aksesuar seçimlerinin başında yer almaktadır.

 

ANTRE AVİZE SEÇİMİ NASIL OLMALIDIR.

Alacağımız antre avize modellerinin kesinlikle kaplama ve metal kısımlarını kontrol etmemiz gereklidir. Kesin olarak söyleyebiliriz ki, çelik ve paslanmaz yapılarda olması kullanım ömrünü uzatacağını bilmenizde fayda olacaktır. Aksi halde, diğer avize türlerini aldığınızda neme bağlı veya kirliliğin temizlenme sırasında kullanılan ıslak bezlerin yoğun kullanılmasıyla paslanma ve benzeri durumlar ile karşı karşıya kalınabilmektedir.

Antre avizeler, üzerlerinde birden fazla aksesuar veya motif işlemelerine uygun aynı zamanda sağlam yapılarda olması diğer ışıklandırma sistemlerinden farklı noktaya kendisini çekebilmektedir. Farklı türlerde alacağınız avizelerin, ufak sarsıntı yaşamasıyla ampulün ısısını düşürebildiği gibi, taşlı avize kullanımı içinde üzerinde yer alan kristal taşların asfor özelliğinin 1.sınıf kalitede olmasına özen göstermelisiniz.  Avizeler üzerinde yer alan kristallerin, kalitesiz olması zamana dayalı olarak sararmasına ve renk tonu değişmesine sebebiyet vermektedir.

Antre avize seçimlerinde odaların büyüklüğü, koridorlar üzerinde kullanımı gerçekleşecekse, uzunluk ve genişliğine dikkat etmeniz gereklidir. Daha çok etrafının koyu renkli camlarla kaplı olan avizelerin ışık görüntüsünü %40’lık bir oranda azaltacağı için antreler için uygun olan tercih sistemlerinden birisidir.

Firmamız avizesepetim.com adresi üzerinden seçeceğiniz tüm antre avize modellerini en uygun fiyatlarda ve kalite standartlarına uygun olan ürünleri bünyesinde barındırarak müşteri portföyünü genişletmek ve memnun edebilmek için her zaman daha iyisini müşterilerine sunmayı amaçlamıştır.

Anahtar Kelime: Avizeler, Antre Avizeleri, Antre Avize Seçimleri

Hakkımızda | Teslimat Bilgileri | Gizlilik İlkeri | Şartlar & Koşullar | Kredi Kartı ile Ödeme | Havale&EFT ile Ödeme | İletişim

Her Hakkı Saklıdır © 2012 - 2016
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları Avizesepetim.com'a aittir. Yazılı iznimiz olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Güvenli İnternet SSL sertifikası