Görünüm:
Göster:
Sırala:

 

ÇOCUK ODASI AVİZELERİ

Çocuklarımız hepimizin şüphesiz en değerli varlıklarıdır. Her şeyimiz onların mutluluğu olduğu için, onların mutlu bir şekilde büyümelerini sağlamak adına elimizden geleni yapmaya çalışırız. Çocuk odalarımızın dekorasyonları adına önerilere bakacak olursanız çok kullanışlı ürünlerin kullanılması gerektiğini farkedebilirsiniz. Özellikle çocuk odası aydınlatma ürünleri fikir açısından oldukça zengin bir dal, fakat bizim burada anlattığımız noktalardan bir tanesi, Çocuk Odası Avize tercihlerinin çocuklarımızı rahatsız edecek düzeyde olmaması.

 

ÇOCUK ODASI AVİZE ŞEÇİMİNİN NASIL OLMASI GEREKMETEDİR.

Sizlere çocuk odası avizeleri nasıl olmalı diye soracak olursak, hepimizin dikkat etmesi gereken en önemli noktanın çocuklarımızın rahatsız olmayacağı türlerde aydınlatma işlemlerini gerçekleştiren ürünler olduğu ortaya çıkacaktır.. Bu nedenle çocuk odası avize seçimlerinde ampullerin doğrudan çıplak olmamasına özen gösterilmeli, avize alımı sırasında çocuk odasına alınacağına dair bilgi verilmeli ve ampul kısımlarının koruma modelli olmasına dikkat edilmelidir. Bunun en önemli nedeni, çocuklarımızın sürekli olarak sırt üstü yatmaları ve bunlara bağlı olarak avizeler ile sürekli olarak göz teması sağlamasından dolayı gözlerini rahatsız etmesidir diyebiliriz.

Bunların dışında çocuk odası aydınlatmaları açısından diğer bir önemli konu ise, avize ve aplikleri açacağımız anahtarların ayarlanabilen niteliklere sahip olmasıdır. Bu tür mekanizmalı aydınlatma anahtarlarına dimmer adı verilmektedir. Dimmer’lar sayesinde ışığı dilediğiniz seviye üzerinde açılabilir olmasıdır. Bu işlem sonucuna baktığımızda da çocuklarımızın gözlerini rahatsız etmeyecek bir ortam ve çocuk odası aydınlatma işlemlerini de gerçekleştirmiş olacaksınız.

Çocuk odası aydınlatmaları adına çok sık kullanılan çizgi film karakterli abajurlar ve gece lambalarına da dikkat etmemiz gereklidir. Bu tarz kullanışlı olmayan ürünleri ne yazık ki günümüzde çok fazla tercih edip kullanmaktayız. Bu tarz ürünler çocuklarımızın elinin altında olması tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir.

Hakkımızda | Teslimat Bilgileri | Gizlilik İlkeri | Şartlar & Koşullar | Kredi Kartı ile Ödeme | Havale&EFT ile Ödeme | İletişim

Her Hakkı Saklıdır © 2012 - 2016
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları Avizesepetim.com'a aittir. Yazılı iznimiz olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Güvenli İnternet SSL sertifikası