Görünüm:
Göster:
Sırala:

 

MODERN APLİK MODELLERİ

Evinizde aydınlatma önem taşımaktadır. Işığın canlı olması ve karanlık noktanın bulunmaması gerekir. Aydınlatma önem taşıdığı kadar görsellik açısından da büyük bir paya sahiptir. Bundan dolayı evinizde aydınlatma araçları seçiminde şıklığa önem vermeniz gerekir. Aydınlatma ürünleri arasında yer alan ve zarafeti ile en çok tercih edilen modeller arasında gelen aplik modelleri ile evinizdeki görsel kaliteyi arttırabilirsiniz. Birçok aplik modeli bulunmaktadır. Herkesin tarzınıza uygun olan bu modeller ile kaliteli görseller elde edebilirsiniz. Özellikle salon bölümünde çok şık duran bu modeller evinize farklı bir hava katacaktır. Farklı geometrik şekiller ile tasarlanan aplikler modern yapısı ile evinize zarafeti sunacaktır.

 

MODERN APLİK SEÇİMİ YAPARKEN NELERE DİKKAT ETMELİYİZ?

Kullanacağınız aplikleri belirlerken odanızın büyüklüğü ve eşyaların modeli önem taşır. Seçimlerinizde eskitme aplik modelleri de tercih edebilirsiniz. Bu tarz modeller evinize saray havası katacaktır. Bu sayede çok şık görüntüler elde edebilirsiniz. Modern aplik modelleri farklı renk ve ebatlarda bulunabilmektedir. Canlı renklerden oluşan aplik modelleri ile farklı kombinasyonlar oluşturabilirsiniz. Dekorasyon içerisinde yer alan bu aplik modelleri her evde uygulanabilir. Duvara kolay montajı ile kaliteli görseller oluşturabilirsiniz. Her oda için ayrı tasarımlar oluşturabilirsiniz. Yatak odaları için tasarlanan aplik modelleri farklı ebat ve şekiller de üretilebilmektedir.

Modern aplik modelleri arasında yer alan duvar aplik modelleri görüntüleri ile evinize hoş bir şıklık katacaktır. Kare şekilde olan bu aplikler ışığı yanınca ortaya farklı bir görüntü çıkartmaktadır. Odanızdaki eşyalar ile uyumlu bir hale getirmek isteyenler odanızın renginde aplik modellerini tercih edebilirler. Abajurlu aplik modelleri de görünümleri ile farklı durmaktadır. Sizde evinizde bu tarz modellerden oluşan aplikleri tercih edebilirsiniz. Her odanızın tasarımına uygun bir model tercihinde bulunabilirsiniz. Hasır aplik modelleri de zarafeti ile evinize farklı bir hava katacaktır.

Aplik modellerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Her odada kullanılacağı gibi ofis ortamlarında da rahatlıkla kullanılabilir. Aydınlatma aracı olan aplikler, görsel olarak da dekorasyonda önemli bir pay tutmaktadır. Sizde farklı bir ambiyans yakalamak isterseniz tercihleriniz arasında kullanabilir ve farklı bir hava oluşturabilirsiniz.

Hakkımızda | Teslimat Bilgileri | Gizlilik İlkeri | Şartlar & Koşullar | Kredi Kartı ile Ödeme | Havale&EFT ile Ödeme | İletişim

Her Hakkı Saklıdır © 2012 - 2016
Bu sitede kullanılan resimler, metinler ve diğer tüm içeriklerin telif hakları Avizesepetim.com'a aittir. Yazılı iznimiz olmadan basılı veya elektronik bir ortamda kesinlikle kullanılamaz ve çoğaltılamaz.
Güvenli İnternet SSL sertifikası